Serwis

Bezpośredni telefon do serwisu komputerowego : 71 342 72 23

Zestawy komputerowe objęte są gwarancją typu 2+1 (dwa lata gwarancji + rok bezpłatnego serwisu). Podzespoły, peryferia, czas gwarancji zależny od producenta. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny komputerów. W przypadku reklamacji, prosimy o dostarczenie karty gwarancyjnej oraz dowodu zakupu lub kopii do wglądu. Drobne usterki zostają usunięte na miejscu, poważniejsze wady są rozwiązywane w terminie dłuższym. Jednak dokładamy wszelkich starań aby czas oczekiwania był jak najkrótszy.

W przypadku braku możliwości stawienia się osobiście z uszkodzonym sprzętem, prosimy przesłać go na nasz adres,dołączając do paczki kopię dowodu zakupu, gwarancji oraz opis usterki wraz z adresem zwrotnym:

 

Skynet SP. Z O.O. SP.K.
"serwis"
ul. Zgodna 4
50-432 Wrocław

 

 

RING OF DEATH

Oferujemy również odpłatne usługi serwisowe, m.in. :


Aktualizacja BIOS'u
Naprawa komputerów
Wyszukiwanie i instalacja sterowników
Diagnozy odszkodowawcze dla ubezpieczycieli
Naprawy notebook-ów

Wszystkie pytania dotyczące problemów z komputerami prosimy kierować pod adres:

Zwracamy uwagę iż w przypadku wysyłki do serwisu,produkt na czas transportu powinien być należycie zabezpieczony, tak aby nie uległ uszkodzeniom mechanicznym, wstrząsom i zabrudzeniu. Firma Skynet s.c. nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia produktu powstałe w trakcie transportu do serwisu wynikłe z niewłaściwego zabezpieczenia.