Zestaw tuszy HP 935XL CMY Ink Oryginał BOX FVAT 23%

  • Dodaj recenzję:
  • 91774
  • Producent: HP
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 129,27 zł 159,00 zł

Opis

Oryginalne, wysokowydajne wkłady atramentowe HP są produkowane z myślą o niezawodnym drukowaniu dokumentów profesjonalnej jakości, po bardziej przystępnej cenie przy częstym drukowaniu.1 Wydruki o dużej wytrzymałości2, na którą możesz liczyć, dzięki wkładom drukującym specjalnie zaprojektowanym do współpracy z Twoją drukarką HP.

 

Funkcje

Twoja firma będzie się wyróżniać dzięki stosowaniu oryginalnych wkładów atramentowych HP zapewniających rezultaty, na których możesz polegać. Specjalnie zaprojektowane wkłady drukujące zapobiegają zatykaniu i korozji oraz współpracują z drukarką w celu zapewnienia profesjonalnych rezultatów oraz minimalnej liczby nieudanych wydruków.

Szybkoschnące i wytrzymałe na wodę wydruki z wyraźnym, czarnym tekstem i ostrymi elementami graficznymi, dzięki zastosowaniu oryginalnych wkładów z atramentem pigmentowym HP. Profesjonalne, atrakcyjne wydruki, które wytrzymają dziesiątki lat2 na biurowym papierze ColorLok®.

Korzystniejsza cena przy częstym drukowaniu z wykorzystaniem oryginalnych, wysokowydajnych wkładów atramentowych HP1 zapewniających niższy koszt wydruku jednej strony niż kolorowe drukarki laserowe.3

Szybkie i łatwe uzupełnianie oryginalnych wkładów atramentowych HP. Pewny wybór wkładu drukującego odpowiedniego do Twoich potrzeb. Szybkie zamawianie wkładów drukujących za pomocą usługi HP SureSupply Express.4 Bezpłatny, łatwy recykling w ramach programu HP Planet Partners.5

Dane techniczne

Kolory materiałów eksploatacyjnych
Cyan + Yellow + Magenta
Objętość kropli atramentu
8,25 pl Żółty
8,25 pl Błękitny
8,25 pl Purpurowy
Typy atramentów
  • Pigmentowy
Wydajność wkładów
ok. 825 stron (w kolorze)
ok. 825 stron (w kolorze)
ok. 825 stron (w kolorze)
Przypis dotyczący obliczania wydajności druku
Przetestowano na urządzeniu HP OfficeJet Pro 6830. Przybliżona średnia wydajność w oparciu o normę ISO/IEC 24711 lub metodologię testów firmy HP dla druku ciągłego. Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Wymagania dotyczące eksploatacji

Zakres temperatur podczas eksploatacji
Od 15 do 35°C
Zakres temperatur składowania
Od 0 do 45°C
Wilgotność przechowywania
Wilgotność względna od 5 do 80%

Wymiary i waga

Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.)
106 x 23 x 113,5 mm Kolor
Waga w opakowaniu (brutto)
0,04 kg Kolor

W zestawie

Gwarancja
HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
Zawartość opakowania
  • Wkład atramentowy 1 x cyan, 1 x magenta, 1 x yellow