Wizualizer DC193

  • Dodaj recenzję:
  • VCLUMWILUMDC193
  • Producent: Lumens
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 2 159,34 zł 2 655,99 zł

Wizualizer DC193 to nowy model marki Lumens, będący następcą popularnego DC192 i podobnie jak poprzednik reprezentuje najwyższej klasy przenośne wizualizery z głowicą na „gęsiej szyi”, dodatkowo wprowadzając szereg ulepszeń względem starszego modelu.
Urządzenie charakteryzuje wysokiej jakości matryca CMOS 3 Mpix, dzięki której można wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD 1.920 x 1.080 w płynnych 30-klatkach na sekundę. Urządzenie wyposażono w 10-krotny zoom optyczny, 12-krotny zoom cyfrowy oraz 2-krotny Pixel Zoom (ekwiwalent zoomu optycznego). DC193 to również podwójne oświetlenie LED na głowicy oraz na osobnym wysięgniku co pozwala lepiej dostosować kąt padania światła. Natomiast tryb macro pozwala na uzyskanie idealnego obrazu już z odległości 2 cm. Pozwala to na idealne przedstawienie nawet najmniejszych szczegółów.

Dzięki wbudowanemu portowi USB mamy możliwość zapisu zrobionych zdjęć bezpośrednio na zewnętrznej pamięci np. pendrive o pojemności do 32 GB.

W przypadku gdy nie będziemy mieli pod ręką pamięci USB możemy skorzystać z wbudowanej pamięci na 240 obrazów. Kolejna zaletą portu USB jest możliwość nanoszenia notatek na obraz bez konieczności korzystania z komputera! Wystarczy podłączyć mysz przez port USB do wizualizera, aby skorzystać z trybu nanoszenia notatek. DC193 charakteryzuje również bogactwo dostępnych portów: wyjście audio, C-Video połączone z RS-232, wejście i wyjście VGA oraz wejście i wyjście HDMI.

Akcesoria w zestawie:

- Instrukcja obsługi
- Kabel zasilający
- Oprogramowanie
- Pilot
- Przewód USB
- Przewód VGA
- Przystawki do mikroskopu

Funkcje specjalne:

- Automatyczny balans bieli
- Dzielenie ekranu (PBP)
- Kensington Lock
- Nanoszenie notatek bez komputera
- Obracanie obrazu
- Pixel Zoom 2x
- Pokaz slajdów
- Stop klatka
- Tryb Foto/Tekst
- Wbudowany mikrofon

Liczba klatek na sekundę:30
Pamięć zdjęć:240 zdjęć
Pozostałe parametry:

- Zasilacz: Wbudowany
- Akcesoria opcjonalne: podświetlarka, torba
- Gwarancja: 5 lat

Waga:1.9 kg
Zoom cyfrowy:12 x
Zoom optyczny:10 x