Weehoo i-Go Venture Przyczepka Rowerowa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 72452
  • Producent: Weehoo
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 706,50 zł 2 099,00 zł

Nieograniczone przygody
Całkowicie nowa przyczepka Weehoo iGo Venture łączy najlepiej sprzedającą się iGo Turbo i dodatkowy element przygody poprzez dodanie dodatkowej przestrzeni bagażowej. Nieważne czy jedziesz do sklepu po zakupy na cały tydzień, czy pakujesz się na całodniową wycieczkę - Venture sobie poradzi.


1. Zwiększony łuk rury holowniczej, aby mieściły się bagażniki, sakwy, koła o rozmiarach 29”, e-bikes
2. Łatwe w użyciu zaczepy zastąpiły śruby szybkozaciskowe
3. Większy kąt nachylenia siedziska dla wyższego poziomu komfortu
4. Prosta regulacja siedziska za pomocą jednej ręki
5. Obniżona wysokość siedziska nad podłożem dla zwiększenia stabilności przyczepki i bezpieczeństwa
6. Szerokie pasy przy pedałach bezpiecznie trzymają nawet najmniejsze stopy
7. Tylny stelaż dla zwiększenia ładowności
8. Duże sakwy o rozmiarach pozwalających na załadowanie standardowych toreb na zakupy

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------Przyczepka i-Go Venture ma wszystkie zalety przyczepki pojedynczej, a dodatkowo kosz bagażowy z mnóstwem miejsca na wszystkie potrzebne
rzeczy.


Bezpieczeństwo

znaczek CE przyczepki rowerowej

Dzieci są bezpiecznie przymocowane do przyczepki za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowe pasy na pedałach. Niezależny i bezpiecznie zabudowany łańcuch. Przyczepka Weehoo spełnia standardy CPSC, ASTM (amerykańskie) i EN (europejskie).

Przyczepka i-Go to jedyna przyczepka, która pozwala na bezpieczne przymocowanie dzieci pasami do siedziska i jednocześnie umożliwia dziecku aktywne pedałowanie. Dziecko może niezależnie pedałować i dać szansę rodzicowi na odpoczynek.

przyczepka rowerowa dla dzieciprzyczepka rowerowa dla dzieci

 

Angażuje

Angażuje dzieci w pedałowanie - dziecko może pedałować lub odpoczywać, kiedy zechce. Dzieci odczuwają przyjemność nawet podczas długich wypraw. Idealne rozwiązanie dla dzieci, które są za duże do fotelika rowerowego lub nudzą się w tradycyjnych, zabudowanych przyczepkach, które chcą uczestniczyć aktywnie w przejażdżkach i być blisko centrum wydarzeń

przyczepka rowerowa dzieci

 

Przedział wiekowy 2-9 lat

Regulacja dla większości dzieci w wieku 2-9 lat - siedzisko można szybko zbliżyć lub oddalić od pedałów, by dopasowac do wzrostu dziecka. Twoje dziecko nie wyrośnie szybko z przyczepki i-Go. Przyczepka rekomendowana dla dzieci o wzroście od 96 (dosięganie do pedałów) do 132 cm. Maksymalna waga dzicka i bagażu to 46 kg.

przyczepka rowerowaprzyczepka rowerowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce bagażowe

Dwie sakwy na tylnym kole oferują mnóstwo przestrzeni bagażowej. Dodatkowo zapewniają, że małe rączki nie sięgną do koła. Dodatkowo z tyłu siedziska znajduje się duża kieszeń, a po bokach – dwie mniejsze na butelkę i przekąskę.

Najwięcej miejsca znajduje sie w koszu bagażowym.

przyczepka rowerowa sakwy

przyczepka rowerowa
  

   

Łatwy w kontroli

Idealna przyczepka do wąskich ścieżek i szlaków rowerowych. Łatwo się prowadzi dzięki ruchomemu zaczepowi i konstrukcji jednośladowej.

przyczepka rowerowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trwałość

i-Go został zaprojektowany jako trwała i niezawodna przyczepka – na ścieżkach, w lasach, górach

przyczepki rowerowe

 przyczepka rowerowa

 

 

 

 

 

  

 

Akcesoria

Nowy i ulepszony daszek.  Może być dodany do każdego siedziska przy pomocy 4 plastikowych klipsów. Przód daszka został wyposażony w suwaki i może być zwinięty w cieplejsze dni. Daszek zapewni komfort jazdy w deszczu, przy niskiej temperaturze lub w słońcu.

Siedzisko i podnóżek mogą być dokupione i zamocowane na iGo Venture zamiast kosza bagażowego, by umożliwić przejażdżkę dwójce dzieci. Maksymalna elastyczność - maksymalna zabawa!

Dodatkowy zaczep pozwoli na szybkie zamocowanie przyczepki Weehoo i-Go do innego roweru, bez konieczności zamiany zaczepów pomiędzy rowerami. 

Powyższe akcesoria nie stanowią standardowego wyposażenia przyczepki (przyczepka wyposażona jest w 1 zestaw zaczepów).

daszek przyczepka weehoo

przyczepka rowerowa dla dzieci z pedałami

 

 

 

Przyczepka Weehoo i zgodność z różnymi typami rowerów

Przyczepka rowerowa i-Go Pro jest zaprojektowana tak, by pasowała do większości rowerów dla dorosłych z okrągłą rurą podsiodełkową i wielkością koła 26 cali, 27 cali, 29 cali, 650c lub 700c. Przyczepka jest wyposażona w pięć najbardziej popularnych rozmiarów tulei, które możemy dopasować do różnych rozmiarów sztycy podsiodełkowej: 25,4 mm, 26,8 mm, 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm.

Zalecamy, aby rura podsiodełkowa była wykonana z wysokiej jakości stali lub aluminium. Rury podsiodełkowe wykonane z lekkiego aluminium lub lekkiego włókna węglowego mogą ulec wygięciu lub złamaniu. Zaleca się, aby rower holujący przyczepkę poddany został kontroli bezpieczeństwa przez wykwalifikowanego mechanika rowerowego przed zamocowaniem przyczepki rowerowej i-Go.

 

Wymiary i waga (po złożeniu):

  • Długość: 152 cm
  • Szerokość: 33 cm
  • Wysokość: 86 cm
  • Waga: 14 kg