Tusz HP nr 935XL Yellow C2P26AE

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: C2P26AE
  • Producent: HP
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 37,40 zł 46,00 zł

Opis

Oryginalne, wysokowydajne wkłady atramentowe HP są produkowane z myślą o niezawodnym drukowaniu dokumentów profesjonalnej jakości, po bardziej przystępnej cenie przy częstym drukowaniu.1 Wydruki o dużej wytrzymałości2, na którą możesz liczyć, dzięki wkładom drukującym specjalnie zaprojektowanym do współpracy z Twoją drukarką HP.

 

Funkcje

Twoja firma będzie się wyróżniać dzięki stosowaniu oryginalnych wkładów atramentowych HP zapewniających rezultaty, na których możesz polegać. Specjalnie zaprojektowane wkłady drukujące zapobiegają zatykaniu i korozji oraz współpracują z drukarką w celu zapewnienia profesjonalnych rezultatów oraz minimalnej liczby nieudanych wydruków.

Szybkoschnące i wytrzymałe na wodę wydruki z wyraźnym, czarnym tekstem i ostrymi elementami graficznymi, dzięki zastosowaniu oryginalnych wkładów z atramentem pigmentowym HP. Profesjonalne, atrakcyjne wydruki, które wytrzymają dziesiątki lat2 na biurowym papierze ColorLok®.

Korzystniejsza cena przy częstym drukowaniu z wykorzystaniem oryginalnych, wysokowydajnych wkładów atramentowych HP1 zapewniających niższy koszt wydruku jednej strony niż kolorowe drukarki laserowe.3

Szybkie i łatwe uzupełnianie oryginalnych wkładów atramentowych HP. Pewny wybór wkładu drukującego odpowiedniego do Twoich potrzeb. Szybkie zamawianie wkładów drukujących za pomocą usługi HP SureSupply Express.4 Bezpłatny, łatwy recykling w ramach programu HP Planet Partners.5

Dane techniczne

Kolory materiałów eksploatacyjnych
Yellow
Objętość kropli atramentu
8,25 pl Żółty
Typy atramentów
  • Pigmentowy
Wydajność wkładów
ok. 825 stron (w kolorze)
Przypis dotyczący obliczania wydajności druku
Przetestowano na urządzeniu HP OfficeJet Pro 6830. Przybliżona średnia wydajność w oparciu o normę ISO/IEC 24711 lub metodologię testów firmy HP dla druku ciągłego. Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Wymagania dotyczące eksploatacji

Zakres temperatur podczas eksploatacji
Od 15 do 35°C
Zakres temperatur składowania
Od 0 do 45°C
Wilgotność przechowywania
Wilgotność względna od 5 do 80%

Wymiary i waga

Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.)
106 x 23 x 113,5 mm Kolor
Waga w opakowaniu (brutto)
0,04 kg Kolor

W zestawie

Gwarancja
HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
Zawartość opakowania
  • Wkład atramentowy 1 x yellow