PODKŁADKA ANTYPOŚLIZGOWA LEP-R CZERWONY PL

  • Dodaj recenzję:
  • AKMCPLEP50P
  • Producent: MODECOM
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 8,12 zł 9,99 zł

Kibicuj naszym w swoim samochodzie!

MODECOM LEP-R (seria limitowana) to wysokiej klasy, antypoślizgowa podkładka, która powinna znaleźć się w samochodzie każdego prawdziwego kibica piłki nożnej.
Przyklej ją w widocznym miejscu na desce rozdzielczej swojego samochodu i pokaż wszystkim jak kibicujesz biało-czerwonym!

Wykonana ze specjalnej odmiany silikonu antypoślizgowa LEP-R, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami przyczepnymi, co sprawia, że można ją przykleić niemal do każdej powierzchni.

Podkładka, która przeczy prawom ciążenia!

W 1687 r. Sir Izaak Newton upowszechnił prawo powszechnego ciążenia. Według tej teorii wszystko co jest na górze, kiedyś w końcu musi spaść. My jednak mamy w swojej ofercie produkt, który zdecydowanie zaprzecza tej teorii, jest nim właśnie – LEP-R – podkładka antypoślizgowa, która potrafi pokonać siły fizyki.


Doskonała przyczepność bez użycia kleju

LEP-R to podkładka, która swoje właściwości zawdzięcza specjalnej odmianie silikonu. Warto podkreślić, że produkt ten nie zawiera kleju ani nie pozostawia na powierzchni żadnych śladów. Dzięki wysokiej jakości użytego do produkcji materiału, podkładka LEP-R zachowuje swoje właściwości przylepne, niezależnie od pory roku: można jej z powodzeniem używać zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Podkładki można również wielokrotnie przyklejać i używać przez długi czas, bez obawy o utratę jej właściwości.

Łatwa w użyciu i konserwacji
Podkładka LEP-R jest produktem bardzo łatwym i przyjaznym w użyciu. Wystarczy umieścić ją na desce rozdzielczej i położyć na niej niezbędny gadżet. Przedmiot do niego przyklejony będzie mocno się trzymał nawet w trakcie wykonywania gwałtownych manewrów podczas jazdy samochodem.
Podkładkę łatwo również utrzymać w czystości, w razie zabrudzenia wystarczy tylko przemyć ją letnią wodą i po chwili odzyska ona swoje właściwości.


UWAGA! Nie przyklejać w miejscu, gdzie zamontowane są poduszki powietrzne!

Kolor (wyliczeniowy):Czerwony
Materiał:Silikon
Model:

PA-MC-LEP-50-PL

Pozostałe parametry:

- Nie zawiera kleju

- Podkładka wielokrotnego użytku

- Do takich gadżetów, jak: telefony komórkowe, okulary, klucze, nawigacje, odtwarzacze MP3/4  i inne drobne przedmioty