Pelitt flex niebieski Telefon komórkowy z klapką

  • Dodaj recenzję:
  • TEPELKFLEXBLUEX
  • Producent: INNOS
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 128,45 zł 157,99 zł

Pelitt FLEX - blue
Jakość i użyteczność dzięki nowemu telefonowi z wysokiej pojemności baterią.
Pelitt Group SE uaktualnia i poszerza zakres podstawowych i łatwych w obsłudze urządzeń mobilnych. Nowy model telefonu FLEX1, tak jak inne telefony komórkowe, jest urządzeniem GSM wysokiej jakości, które jest bardzo użyteczne i tanie i które jest wyposażone w baterie o dużej pojemności.

Korzystanie z podstawowych funkcji codziennych jest wyjątkowo proste.
Pelitt MATE1 posiada klasyczną obudowę z tworzywa sztucznego, która jest dużo bardziej odporna na zadrapania i inne defekty. Jej parametry osiągnięto dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw sztucznych i doboru specjalnych materiałów.
Interfejs nowego modelu nie posiada żadnych zbędnych elementów. CPU - SC6531DA zapewnia stabilną pracę, a intuicyjne menu pomaga w szybkim zapoznaniu się ze wszystkimi funkcjonalnościami urządzenia. Pisanie wiadomości tekstowych i zapisywanie kontaktów w książce teleadresowej nigdy nie było takie proste. Ergonomiczne przyciski umożliwiają wykorzystanie podstawowych funkcji multimedialnych urządzenia i notesu oraz ustawienie pożądanych przez użytkownika parametrów telefonu w sekcji "Ustawienia"

Pelitt Flex1 jest wyposażony w standardowe gniazdo micro-USB, wejście 3,5 mm na słuchawki oraz kolorowy 2,8 calowy wyświetlacz LCD i rozdzielczość 240x320 pikseli.
Każdy użytkownik może korzystać swobodnie z dwóch kart SIM, które pracują zarówno w trybie aktywnym, jak i gotowości. Wydatki na rozmowy telefoniczne i wysyłanie wiadomości tekstowych można w łatwy sposób zoptymalizować poprzez łączenie najkorzystniejszych taryf różnych operatorów.

Przydatne funkcje multimedialne w jednym urządzeniu.
Telefon Pelitt FLEX1 można z powodzeniem wykorzystać jako odtwarzacz multimedialny: daje on możliwość odtwarzania muzyki (formaty: aac, amr, mp3 i wav), słuchania radia FM w zakresie częstotliwości od 87,5 do 108.0 MHz, oglądania filmów w formacie 3gp oraz obrazków w formacie bmp, jpeg/jpg. Na karcie MicroSD/SDHC o pojemności do 8 GB można przechowywać dużo treści multimedialnych.Znajdujący się w telefonie dyktafon można wykorzystać do nagrywania dźwięków, a podstawowy aparat 0,3 MP – do robienia zdjęć i nagrywania filmików o rozdzielczości 640x480 pikseli. Bezprzewodowe udostępnianie plików umożliwia wbudowany moduł Bluetooth 2.1.

Niezawodność za rozsądną cenę!
Pelitt FLEX1 – niezawodny telefon komórkowy, silna bateria o pojemności 800 mAh oraz podstawowe funkcje multimedialne zmieszczone w jednej, ergonomicznej obudowie. Telefon ma jednocześnie przystępną cenę, co sprawia, że znajduje się w zasięgu milionów konsumentów.

Akcesoria w zestawie:

- Telefon
- Bateria
- Ładowarka
- Kabel USB
- Słuchawki
- Instrukcja obsługi

Bateria:

800 mAh

Głębokość:13.9 mm
Model:

Pelitt flex

Pamięć wewnętrzna:32 MB
Pozostałe parametry:

CPU: SC6531DA

Pozostałe parametry wyświetlacza:

Rozdzielczość: 240x320 pix.

Szczegółowe dane aparatu:

0.3 MP (back)

Szerokość:55 mm
Waga:83 g
Wysokość:106 mm