LEGO WeDo ZESTAW KONSTRUKCYJNY 9580 + DODATKOWY 9585

  • Dodaj recenzję:
  • 9580+9585
  • Producent: LEGO education
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 491,87 zł 605,00 zł

WeDo to linia produktów LEGO Education, przeznaczona dla dzieci w wieku 7+, będąca wprowadzeniem do pracy z bardziej zaawansowanymi produktami z serii LEGO Mindstorms NXT.

Zestaw WeDo pozwala na budowę i programowanie prostych konstrukcji z klasycznych klocków LEGO. W zestawie znajdziecie Państwo dedykowany rozdzielacz LEGO USB i kompatybilne z nim: silnik, czujnik ruchu i czujnik wychylenia. Całość uzupełniona jest ponad 150 klockami LEGO różnego typu i wygodny pojemnik z przegródkami do przechowywania zestawu.

WeDo otrzymało w 2010 roku prestiżową nagrodę Worlddidac. Doskonale nadaje się nie tylko do wspomagania edukacji komputerowej i technicznej, jest również idealne do zajęć językowych, matematycznych i rozwijających umiejętności komunikacyjne.

Uzupełnieniem zestawu są materiały dydaktyczne i oprogramowanie, dostępne na stronie LEGO Education:

https://education.lego.com/en-us/downloads/wedo

 

Zestaw klocków dodatkowych WeDo został zaprojektowany jako repozytorium części dodatkowych do wykorzystania z zestawem bazowym WeDo. W skrzynce znajduje się 325 elementów, które pozwalają zbudować np. przygotowane przez specjalistów LEGO Education 4 duże konstrukcje: dźwig, inteligentny dom, diabelski młyn oraz samochód (poniżej można pobrać instrukcje ich budowy z listą zestawów potrzebnych do zbudowania konstrukcji).  Uzupełnieniem zestawu jest płyta z aktywnościami 2009585. Sugerowany zakup: 1 x 9585 na 1 zestaw bazowy 9580.