LAMPA 600EX II-RT 1177C006AA

  • Dodaj recenzję:
  • UUCANB600EXII00
  • Producent: Canon
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 2 327,63 zł 2 862,98 zł

Speedlite 600EX II-RT
Lampa Speedlite 600EX II-RT została opracowana z myślą o fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę i działaniu w najbardziej wymagających sytuacjach. Lampa jest na tyle uniwersalna, że po zdjęciu z aparatu lub przymocowaniu jej do stopki można przejąć pełną kontrolę nad oświetleniem.

Fotografuj szybciej i dłużej
Lampa błyskowa Speedlite 600EX II-RT zapewnia znakomitą wydajność, dzięki czemu stanowi doskonałe uzupełnienie modelu EOS-1D X Mark II. Można wyzwolić nawet o 50% więcej błysków w sposób ciągły w porównaniu z modelem Speedlite 600EX-RT. Można również wyposażyć lampę w akumulator CP-E4N, dzięki któremu serie będą jeszcze dłuższe.

Niezawodne działanie na aparacie i poza nim
Ulepszony algorytm sterowania lampą pomaga uniknąć przegrzania, a funkcja szybkiego błysku sprawia, że model Speedlite 600EX II-RT działa nawet w przypadku niepełnego naładowania, dzięki czemu nie umknie Ci żadna wyjątkowa chwila. Głowica z dyfuzorem i zoomem zapewnia dopasowanie zasięgu światła do używanego obiektywu i umożliwia odbijanie światła od ścian i sufitów, co pozwala uzyskać bardziej naturalne efekty. Odporność na warunki atmosferyczne lampy Speedlite 600EX II-RT jest identyczna jak w przypadku modelu EOS-1D X Mark II, dzięki czemu można fotografować nawet w trudnych warunkach.
Do zestawu dołączony jest adapter dyfuzora, który umożliwia wykorzystanie łagodnego światła w trakcie wykonywania zdjęć portretowych. Z kolei przyczepiane kolorowe filtry są przydatne w trakcie równoważenia światła lampy błyskowej światłem otoczenia.

Kreatywna praca dzięki zdalnemu oświetleniu z dowolnego kierunku
Imituj efekt światła padającego z dowolnego kierunku, umieszczając lampę Speedlite 600EX II-RT z dala od aparatu. Można wyzwolić ją z odległości nawet 30 m za pomocą wbudowanego radia lub sterowania optycznego i opcjonalnego przekaźnika bezprzewodowego — wyzwalacza lamp błyskowych Speedlite ST-E3-RT. Można korzystać z większej liczby lamp Speedlite 600EX II-RT (pojedynczo lub w grupach) i łączyć je z innymi lampami Canon, np. z modelem Speedlite 430EX III-RT.
Duża moc, liczba przewodnia 60 (metrów, wg normy ISO100)
Model Speedlite 600EX II-RT ma wystarczającą moc, aby fotograf nigdy nie poczuł się sfrustrowany. Idealnie nadaje się do oświetlania dużych przestrzeni i odbijania światła od ścian i sufitów w celu uzyskania łagodniejszego, bardziej naturalnego efektu. Do zestawu dołączony jest adapter dyfuzora, dzięki któremu światło lampy błyskowej jest jeszcze łagodniejsze. Lampa ładuje się cicho i jest gotowa do pracy już po 3,3 s od wyzwolenia błysku. Opcjonalny akumulator CP-E4N jeszcze bardziej skraca ten czas.

Łatwa obsługa za sprawą intuicyjnego sterowania i ekranu informacji
Regulowane pokrętło sterowania umożliwia szybkie korygowanie ustawień w trakcie pracy pod presją, a duży podświetlany wyświetlacz wyraźnie pokazuje istotne informacje o fotografowaniu. Stan naładowania wszystkich bezprzewodowych lamp wchodzących w skład grupy jest widoczny na wyświetlaczu jednostki głównej Speedlite 600EX II-RT.

Akcesoria w zestawie:

- Lampa błyskowa Speedlite 600EX II-RT
- Adapter dyfuzora SBA-E3
- Filtr kolorowy SCF-E3OR1
- Filtr kolorowy SCF-E3OR2
- Mini podstawka
- Miękki futerał

Czas ładowania lampy (min.):3.3 s
Funkcje specjalne:

- Typ wyzwalania: Optyczny / radiowy
- Funkcje indywidualne: 15 (6 funkcji osobistych)

Liczba przewodnia (ISO 100):60
Pasuje do:

EOS-1D X Mark II

Pozostałe parametry:

- Konstrukcja: Wodoszczelna i pyłoszczelna
- Materiał stopki mocującej: Metal

Regulacja w pionie (max):90 °
Regulacja w poziomie (max):180 °
Tryby standardowe:

- Synchronizacja z krótkimi czasami (FP)
- Ręczne ustawienia mocy błysku:Tak: 1/1–1/128
- Nastawy ręczne: Co 1/3 stopnia
- Ręczne ustawienia mocy błysku stroboskopowego: Tak: 1/4–1/128

Waga:435 g
Wymiary:

78,7 x 143,2 x 122,7 mm