Gra PC The Crew Ultimate ED.

  • Dodaj recenzję:
  • GGUBIPCWHB00190
  • Producent: UbiSoft
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 99,18 zł 121,99 zł

The Crew® Ultimate Edition to pełne wydanie rewolucyjnej wyścigowej gry akcji.
Zawiera podstawową wersję gry The Crew® oraz wszystkie misje i tryby opublikowane od jej premiery, dodatek The Crew® Wild Run i materiały z przepustki sezonowej, a także zupełnie nowy dodatek The Crew® Calling All Units. To najlepsze wydanie, pozwalające w pełni cieszyć się grą w olbrzymim ociekającym adrenaliną otwartym świecie.
 
W The Crew® Ultimate Edition możesz doświadczyć pierwszego realistycznego odwzorowania całych Stanów Zjednoczonych stworzonego na potrzeby gry wyścigowej.
To pełne wydanie rewolucyjnej wyścigowej gry akcji z 2014 r. Do Twojej dyspozycji oddano 5000 km2 powierzchni otwartego świata, gdzie możesz poczuć wolność, cieszyć się szybką jazdą i zanurzyć się w kulturze motoryzacji. Zasiądź za kierownicą wymarzonego pojazdu i nieustannie rzucaj wyzwania sobie oraz swoim znajomym.
 
Pełne wydanie The Crew® zawiera:

 - Podstawową wersję gry The Crew®,
- Dodatek The Crew® Wild Run,
- Dodatek The Crew® Calling All Units,
- Wwszystkie 19 samochodów z przepustki sezonowej.
 
Zdobądź pełne wydanie The Crew® z ponad 120 przeróżnymi licencjonowanymi pojazdami, ponad 220 opcjami tuningowymi, 30-godzinną kampanią fabularną, ponad 220 misjami, regularnie organizowanymi mistrzostwami „The Summit”, które zapewniają co miesiąc nowe wydarzenia, a także innowacyjnym trybem rozgrywki „Glina kontra kierowca” zapewniającym niepowtarzalną rozgrywkę wieloosobową oraz nieograniczone możliwości w jeździe dowolnej.

DLC w zestawie:

- The Crew® Wild Run,
- The Crew® Calling All Units

Video:

Wymagania wiekowe:12 lat