Gra PC Sid Meiers Civilization VI

  • Dodaj recenzję:
  • GGCNGPCTHB00121
  • Producent: Cenega
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 172,35 zł 211,99 zł

Zbuduj imperium, które przetrwa próbę czasu!
Przez 25 lat miliony graczy z całego świata stawały na czele wspaniałych cywilizacji, prowadząc je od epoki kamienia po erę informacji. Civilization VI pozwala zrobić to raz jeszcze, oferując wciągającą rozgrywkę turową wzbogaconą o zupełnie nowe sposoby interakcji ze światem gry. Czy podejmiesz wyzwanie budowy imperium, które przetrwa próbę czasu?

Główne cechy:

- Bezkresne imperia: dzięki nowej mapie możesz podziwiać cuda swojego imperium w nieznany wcześniej sposób. Każde miasto rozprzestrzenia się na wiele pól, więc można kierować ich rozwojem tak, by w pełni wykorzystać otaczający je teren.
- Aktywne badania: Odblokowuj wzmocnienia przyspieszające historyczny rozwój twojej cywilizacji. Używaj jednostek do czynnej eksploracji, przebudowy otoczenia i odkrywania nowych kultur.
- Dynamiczna dyplomacja: Natura interakcji z innymi cywilizacjami zmienia się w trakcie gry: od pierwszych, często splamionych krwią kontaktów, aż po sojusze i negocjacje w późniejszych etapach.
- Łączenie jednostek: Rozbudowano system “jednej jednostki na pole”, co pozwala na łączenie jednostek wsparcia z innymi oddziałami, jak na przykład wzmacnianie piechoty siłami przeciwpancernymi, czy też ochronę osadników przez grupy wojowników.
- Ulepszona gra wieloosobowa: Oprócz korzystania z tradycyjnych trybów gry wieloosobowej można będzie współpracować i współzawodniczyć ze znajomymi w licznych scenariuszach.

Video:

Wymagania sprzętowe:

- System operacyjny: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
- Procesor: Intel Core i3 2.5 Ghz lub AMD Phenom II 2.6 Ghz
- Pamięć RAM: 4 GB
- Karta graficzna: AMD 5570 lub nVidia 450
- Dysk twardy: 12 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
- Napęd: DVD-ROM.

Wymagania wiekowe:12 lat