Gra PC SD1 Homeworld Desert of Khar

  • Dodaj recenzję:
  • GGTECPCTHB00257
  • Producent: Techland
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 43,89 zł 53,98 zł

POSZUKIWANIU OJCZYSTEJ PLANETY, MUSISZ ZGŁĘBIĆ SEKRETY PUSTYNI!
Homeworld: Deserts of Kharak to naziemny RTS, prequele legendarnego Homeworld i Homeworld 2! Zbierz flotę i poprowadź ją do zwycięstwa na ruchomych piaskach Kharak. Nowa super produkcja twórców Homeworld i Company of Heroes przenosi graczy na pustynie Kharak, gdzie niebezpieczeństwo czai się za każdą wydmą.
Na Kharak odkryto tajemnicze źródło energii ukryte głęboko na pustyni. Poznaj historię Rachel S'Jet, oficera naukowego stojącego na czele śmiałej wyprawy w poszukiwaniu źródeł tajemniczego sygnału. Ekspedycji. która może okazać się ratunkiem lub zagładą wszystkich plemion Kharak.

Cechy produktu:
- Przejmij kontrolę nad flotą potężnych pojazdów - od zręcznych i lekkich pojazdów bojowych, aż po masywne, ciężkie krążowniki. Armada zbudowana, aby podbić pustynię!
- Walcz na rozległych mapach pośród morza wydm, głębokich kraterów i zdradzieckich kanionów - odwzorowanych z niebywałą dbałością o detale i na niespotykaną dotąd skalę.
- Zdobądź przewagę w walce korzystaj z ukształtowania terenu! Rozmieść jednostki na wzniesieniach, organizuj zasadzki wzdłuż linii wydm , odetnij wrogim jednostkom drogę ucieczki w kanionach. Wybierz odpowiednią taktykę, atakując linie zaopatrzenia lub jednostki bojowe wroga.
- Twoje szanse na przetrwanie zależą od doboru odpowiednich jednostek, rozwagi w zarządzaniu zasobami i rozwoju nowych technologii.
- Prowadź zaciekłe pojedynki online z przyjaciółmi w walce o dominację i władzę nad pustyniami Kharak!

Akcesoria w zestawie:

- Artbook
- Poradnik
- Soundtrack

Data premiery:2017-10-30
DLC w zestawie:

3 DLC

Video:

Wymagania sprzętowe:

- System operacyjny: Windows 7/8/10
- Procesor: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) / AMD A10 5800k (3.8 GHz)
- Pamięć RAM: 3 GB
- Karta graficzna: GeForce GT 440 (1024 MB) / Radeon HD 4890 (1024 MB)
- Dysk twardy: 8 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
- Napęd: DVD-ROM.

Wymagania wiekowe:7 lat